člen České hiporehabilitační společnosti

28.prosince 2010: do GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE přidáno album č.71 ze dne 19.12.

20.prosince : O Vánočním setkání našich přátel a žáčků školičky píšeme v GALERIE - UDÁLOSTI.

13.prosince: dnes odcválal v odpoledních hodinách na věčné pastviny 23letý Benedikt. Malou vzpomínku na koně s velkým srdcem najdete v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

7.prosince: v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE doplněny listopadové události. V albu č.70 najdete více fotek z terapie MVDr.Žežulkové.

3.prosince: co se u nás dělo během listopadu? Dočtete se v Z NAŠEHO DENÍČKU. Přidány další fotografie z 28.11. do GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE (album č.69).

30.listopadu: bláznivý měsíc, kdy se střídaly letní teploty se sněhovou nadílkou a mrazy, se chýlí ke svému konci. Fotky z mimořádně teploučké neděle 14.11. najdete v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁJE (album č.68).

26.listopadu: máme za sebou sněhovou premiéru, která koncem měsíce zastihla naše jezdce ve školičce. Fotky v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA.

21.listopadu: v odkazu NAŠE LÉČEBNÉ ÚSPĚCHY přinášíme první příběh a fotky ze soboty 20.listopadu v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

11.listopadu: o návštěvě chiropraktičky MVDr.Zuzany Žežulkové, která výrazně pomohla Faraonovi a Gordonovi s jejich potížemi s hybností páteře, píšeme v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

9.listopadu: máme dalšího koníka! Rodina Orctova si z Jáchymova přivezla 8letého fjorda Kevina.

8.listopadu: od pátku 5.11.2010 máme další výraznou posilu pro canisterapii - černého pudlíka Oriho. Zatím má klasický výstavní pudlí sestřih a tím mu fouká na zadek, brzy se snad z něj stane hunáč, aby tu naši horskou zimu v pohodě přečkal. Co takhle vyhlásit soutěž o nejoriginálnější kalhotky-zateplováky pro Oriho....?

4.listopadu: říjen ve fotografiích v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA a VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁJE a říjnové události v Z NAŠEHO DENÍČKU. Významnou věcí je také obsednutí paličatého Karlíka - v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE

3.listopadu: máme velkou radost, že do naší party adoptivních rodičů od listopadu patří také mateřská škola v Březové. Koho si vybrala za svého chráněnce? Dozvíte se v NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI - ADOPTIVNÍ RODIČE.

29.října: trochu srandy a odlehčeného tématu kolem fotografování v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

14.října: září v obrázkové podobě v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

7.října: fotky z tréninků během září v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA.

6.října: záříjové události jsou vypsané v Z NAŠEHO DENÍČKU.

22.září: zúčastnili jsme se se čtveřicí našich koníků benefiční akce v ostrovské nemocnici. Více v GALERII - UDÁLOSTI.

13.září: Sranda závody jsme si všichni náramně užili. Jak to v sobotu u nás probíhalo, se dočtete v GALERII - UDÁLOSTI.

2.září: srpnové události v Z NAŠEHO DENÍČKU a fotky v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁJE. Ani druhý prázdninový měsíc jsme nezaháleli a pilně trénovali ve školičce. Fotky v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA. Blíží se sranda závody 11. září, pozvánka a přihlášky v AKCE 2010.

6.srpna: průřez červencem v Z NAŠEHO DENÍČKU a fotky z přelomu července a srpna v: GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁJE. Našich aktivit v ostrovské nemocnici si všimli redaktoři Sedmičky, článek na:

http://www.sedmicka.cz/karlovy-vary/clanek?id=195132

27.července: bohatá nadílka fotek z indiánského odpoledne je konečně tady! Více na:

http://laurena.rajce.idnes.cz/Hipocentrum_Pa-Ja_indianske_odpoledne_15.7.2010/

16.července: týdenní letní tábor uběhl hrozně rychle. Jaký byl? Více v GALERIE - UDÁLOSTI.

15.července: smutnou událost najdete v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE

28.června: máme další zvířecí miminko - mývala Pepíčka. Uvidíte ho mezi fotkami z celého června v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

17.června: na několik málo dní k nám dorazily tropy a naše chytrá zvířátka vyhlásila stávku jakékoliv námaze. Jakou formou, tak to se dozvíte v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE. Pro canisterapii máme novou přítulnou terapeutku Leslie, více v NAŠE ZVÍŘÁTKA - PEJSCI A KOČIČKY.

10.června: jaro u nás... více na snímcích v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

3.června: události v průběhu měsíce května v Z NAŠEHO DENÍČKU a Den dětí v Chodově v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE. A také trochu novinek o Scooby v NAŠI SPONZOŘI - ADOPTIVNÍ RODIČE.

21.května: víme, jak velká může být koňská láska. Více v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

20.května: velká novinka! Od 18. května máme nového koníka, roční kobylku Páju. Více v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

17.května: indiánské ježdění bez sedla a uzdečky? U nás naprosto normální, jak dokazuje Pája s Magnumem... Fotky v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

6.května: novinky o terapii v Ostrově a pochoďáku koní po stanovické hlavní silnici  v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

5.května: přehled dubnovými událostmi v Z NAŠEHO DENÍČKU.

28.dubna: poslední dubnový víkend proběhl první kurzík na téma Horsemanship se Zuzkou Prokopovou. Více v GALERIE - UDÁLOSTI. 

23.dubna: školička se nám hezky rozšiřuje, máme radost z dalších nových zájemců. A ježdění se líbí nejenom dětem, také jejich maminky se rády svezou. Fotky z 15.4. v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA. Fotky z tréninku 22.4. v GALERIE-VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

12.dubna: velice potěšitelnou zprávu pro všechny, kteří mají v oblibě pana Václava Vydru nejenom jako herce, ale také jako skvělého a zábavného koňaře, přinášíme v ZAJÍMAVOSTI.

5.dubna: navštívili nás novináři z deníku Mladá fronta dnes. Článek v PÍŠE SE O NÁS - ČASOPISY, DENÍKY (MF Dnes 3.4.2010).

1.dubna: je sice apríl..., ale nové fotky z 31.března a 1.dubna opravdu v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE skutečně jsou!

25.března: jaro je tu v plné síle, v areálu se pilně gruntuje, zvířátka vesele dovádějí a najde se i čas na mazlení.... Nové fotky z 24. a 25.března v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE. Informace o dvou plánovaných akcích v AKCE 2010. 

18.března: počasí se konečně umoudřilo, jarní sluníčko láká ven a tak jsme pro naše klienty připravili nové informace o JEZDECKÉ ŠKOLIČCE

6.března: vypadalo to, že jaro brzy přijde, ale když znovu napadla pořádná peřina, je nám jasné, že si na pěkné počasí budeme muset ještě pár dní počkat. Tak si hezky v teple na odkazu www.laurena.rajce.net prohlédněte nové fotky z 25.2. (to už jsme si mysleli, že ten den jezdíme ve sněhu naposled) a z 4.3. - to zase naše malé rajťačky řádily ve cvalu. Leden a únor zapsán v ...Z NAŠEHO DENÍČKU...

9.února: letošní zima je nekonečně dlouhá,bílá a bez sluníčka. Když se ale obloha vyjasní, je to paráda. Fotky z odpočinkové nedělní pohody 7.2. opět na adrese www.laurena.rajce.net   Jak se má Scooby? Novinky v NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI - ADOPTIVNÍ RODIČE.

29.ledna: jezdecká školička se opět rozjíždí a první tréninky letošního roku stejně tak jako lednové okamžiky všedního života jsou zachyceny na fotografiích na adrese www.laurena.rajce.net12.ledna: narodila se nám roztomilá dvojčátka - kůzlátka. Více v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

6.ledna: prosincové události ve zkratce v Z NAŠEHO DENÍČKU a doplněné fotografiemi na adrese www.laurena.rajce.net a informace pro rodiče a děti v JEZDECKÁ ŠKOLIČKA.

Rok 2010 nezačal šťastně. 2.ledna odcválala krátce před svými 20. narozeninami do koňského nebíčka naše Laurenka.

14.03.2012 14:03:15
hipopaja
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one