člen České hiporehabilitační společnosti

29.prosince 2009: atmosféra Vánoc na fotografiích v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

23.prosince: vánoční čas rozjímání a dobrých skutků je znát i u nás. Novinky o Beníkovi a Scooby v NAŠI SPONZOŘI - ADOPTIVNÍ RODIČE.

22.prosince: první zasněžený zimní víkend 19.12. v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

21.prosince: vánoční přáníčka přicházejí od našich kamarádů, přátel, příznivců i obchodních partnerů. Najdete v ZAJÍMAVOSTI.

13.prosince: Mikuláš a vánoční besídka v GALERIE – UDÁLOSTI

8.prosince: k adoptivním rodičům se přidala společnost Severočeské doly a koho si vybrala? Dozvíte se v sekci ADOPTIVNÍ RODIČE.

7.prosince: zúčastnili jsme se s Lucinkou a Stripem Mikulášské akce v Globusu. Více v GALERIE - UDÁLOSTI.

2.prosince: listopadové události slovem v Z NAŠEHO DENÍČKU a v obraze GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

23.listopadu: i když je státní svátek, pro nás to volno neznamená. Sváteční úterý 17.11. v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

13.11.: v sekci Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE se dozvíte o nečekané podvečerní návštěvě z pátku 6.listopadu.

9.11.: Adoptivním rodičům jsme připravili vlastní odkaz na našich stránkách. Jak takové sponzorství vypadá reálně, se můžete podívat na Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE. Další kurzík se Šárkou Němečkovou proběhl 8. listopadu, více v GALERIE – UDÁLOSTI

2.11.: doplnění kroniky událostí během září a října v Z NAŠEHO DENÍČKU.

29.10.: máme nového člena klubu "Adoptivních rodičů" - norika Lukáše si pod svá křídla vzal Hypermarket Globus Jenišov. Fotky ze sváteční středy 28.října v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

26.10.: Šárka se k nám vrátila po týdnu a na veřejný seminář tentokrát přivezla svého krásného araba Gabora. Více v GALERIE - UDÁLOSTI.

19.10.: máme za sebou další příjemný kurzík o přístupu člověka ke koni se Šárkou Němečkovou. Více v GALERIE - UDÁLOSTI.

15.října: že žárlí jenom lidé? Kdepak, příběh Báry a Laureny v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE

14.října: první měsíc učeníčka v naší jezdecké školičce ve fotografiích z průběhu září v JEZDECKÁ ŠKOLIČKA - Hipocentrum Pá-Ja.

5.října: ... a 12. kůň je tu! Více o Stripovi na jiném místě tohoto odkazu a v O NÁS - NAŠE ZVÍŘÁTKA.

2.října: září u nás na fotografiích v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

18.září: události v červenci, srpnu a na začátku září v ... Z NAŠEHO DENÍČKU ..., článek v lázeňském časopise Imperial Life v PÍŠE SE O NÁS a odkazy na fotky ze srpna v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

11.září: dlužíme plno novinek, které se během srpna u nás udály, rozjíždíme jezdeckou školičku, zúčastnili jsme se oslav 15.let provozu ostrovské nemocnice, pilně fotíme naše zvířátka, ale čas nám zatím nedovoluje dát vše na webík. Prozatím si prohlédněte spoustu fotek z prázdnin na adrese: www.laurena.rajce.net

21.srpna: máme 11. koně! Více na jiném místě tohoto odkazu, v sekci NAŠE ZVÍŘÁTKA, GALERIE - KONĚ a také informace o jezdeckém výcviku v Hipocentru v JEZDECKÁ ŠKOLIČKA.

4.srpna: za Laurenkou přijela další milá návštěva. Kdo? Více v ... Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE ...

31.července: hipoterapie v praxi aneb naše hlavní činnost zachycená objektivem v GALERIE-VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

23.července: ohlédnutí za letním táborem v GALERIE - AKCE a návštěva dostihů v ... Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE ...

20.července: kdo se přijel podívat za Laurenou? Více v ... Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE ...

17.července: začátek července obrazem, více v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

16.července: jak proběhly naše první letošní závody na Moravě? Jaký byl nultý ročník Nutrihorsemanship Cupu? Dozvíte se v GALERIE - UDÁLOSTI.

13.července: ohlédnutí za událostmi v červnu najdete v …Z NAŠEHO DENÍČKU a GALERIE – VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

2.července: jaký byl Den koní s hvězdou dne Václavem Vydrou? Dozvíte se v GALERIE - UDÁLOSTI.

26.června: před velkou akcí přinášíme poslední snímky poklidu a zvířecí zábavy z 23. a 25.6. v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

23.června: kdo je zvědavý, co se bude dít na sobotní akci, něco málo se dozví z fotek z generální zkoušky 21.6., které jsou v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

22.června: velká událost - máme 10.koně! Více na jiném místě tohoto odkazu.

19.června: zdánlivě klidný všední čtvrtek se změnil v one-man-show v podání Bleska. Více v ... Z NAŠEHO DENÍČKU ... - INFO V OBRAZE.

18.června: postřehy a fotografie z druhého letošního semináře o horsemanshipu najdete v GALERIE - UDÁLOSTI. Události, které jsme zaznamenali do konce měsíce května jsou v ... Z NAŠEHO DENÍČKU.

12.června: důležité upozornění pro všechny, kdo se chystají v sobotu 27.6. na Den koní - progam v Hipocentru se posouvá na dřívejší čas, začínáme ve 13.hodin! Pozvánka, kterou pro nás připravila Klárka, je v AKCE 2009.

8.června: přípravy na akci roku jsou v plném proudu. DEN KONÍ je plánovaný na 27.6. a nebudou chybět taková lákadla, jako např. Václav Vydra se svými koňmi, rytíři ze skupiny Traken a mnoho dalších zajímavých účinkujících. Více v AKCE 2009.

2.června: zpracováváme výsledky, fotky a hlavně dojmy ze závodů v Předklášteří u Brna. Prozatím spousta nových snímků z posledního květnového víkendu v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

22.května: pohádkový život našich koníků - nekonečné brouzdání šťavnatou travičkou v jejich velkém výběhu, o který se dělí i se sousedkami srnkami - najdete v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

21.května: i první půlka května u nás byla bohatá na události. Máme další dvě zvířátka, která nejdou přehlédnout - ovčačku Báru a "voňavého" kozla Vojtu Buráka, který si myslí, že je kůň. Více info v ... Z NAŠEHO DENÍČKU ... a v GALERIE - DALŠÍ ZVÍŘÁTKA (MINIZOO a PEJSCI). Fotky z prvního společného pasení koní s Vojtou v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

5.května: co se u nás dělo během dubna - najdete v ... Z NAŠEHO DENÍČKU ...

30.dubna: mezi fotkami ze soboty 25.4. v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE, které si objednaly speciálně holky, najdete také některé nové obyvatele Hipocentra - křečka syrského nebo bílé morčátko Růženku. 

27.dubna: do GALERIE - UDÁLOSTI přidány fotky z druhého dne semináře se Zuzkou

24.dubna: než zpracuji fotky z 2.dne semináře se Zuzkou, přidávám další snímky posbírané v průběhu krásného teplého dubna v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

23.dubna: povídání a fotky z prvního dne semináře najdete v GALERIE - UDÁLOSTI

22.dubna: reportáž a fotky ze semináře, ze kterého si Zuzka s sebou do stáje odvezla i jednu naši černou kočičku (aby měla tři - pro štěstí), je stále v přípravě. Prozatím přidáno pár ilustračních fotek: sekce O NÁS - MY LIDÉ, GALERIE - PEJSCI A KOČIČKYDALŠÍ ZVÍŘÁTKA. Vzhledem k tomu, že nové fotky jsou řazené až na konci jednotlivých galerií, klikněte na "zobrazit celé"...

20.dubna: první letošní kurz horsemanshipu se Zuzkou Prokopovou máme úspěšně za sebou. Dva dny v plném nasazení udělaly své a nejvíc to bylo vidět na Bleskovi. Ten se projevil jako velmi ochotný a šikovný žáček. Lenka s Jirkou na něho můžou být pyšní... Zpráva a fotky z akce jsou v přípravě.

10.dubna: pokračuje seznamování s Bleskem a při každé z jeho aktivit je nám jasné, že si s ním užijeme ještě hodně srandy. Drzoun, který nezlobí proto, že chce uškodit, ale proto, že ho to prostě baví! Další fotky z krocení divokého mustanga v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

9.dubna: krásné počasí svádí k focení a aktivitám. Snímky z 8.dubna v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

8.dubna: aby jste si mohli udělat obrázek o tom, jakého  veselého chlapíka máme, přidáváme v sekci GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE fotky z prvního dne, kdy mezi nás drobeček Blesk dorazil.

7.dubna: horká aktualita - najdete na jiném místě tohoto odkazu. Heslo Blesk...

1.dubna: fotky z víkendu plné práce, úklidu, návštěv a srandy v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE. Vzhledem k datumu upozorňujeme, že to není Apríl..

31.března: v sekci ... Z NAŠEHO DENÍČKU... se dozvíte o dalších novinkách, které jsme během března zaznamenali. A pomalu se začíná plnit rubrika AKCE 2009.

27.března: události, které během každého měsíce roku proběhly s větším či menším povšimnutím, budeme pravidelně popisovat v nové rubrice ... Z NAŠEHO DENÍČKU ...

K již zarchivovaným informacím od počátku roku 2009 jsme přidaly ZAJÍMAVÉ MOMENTY Z NEDĚLE 22.března včetně fotografické dokumentace v INFO V OBRAZE.

23.března: na jiném místě tohoto odkazu představujeme adoptivního rodiče  Beníka a věříme, že vám brzy nabídneme také příběh o vzájemném vztahu našeho vitálního "dědečka" a paní Petry Švejdové-Třískové.

8.února:  pár fotek ze zablácené, ale tu a tam prosluněné neděle v sekci GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE, které dokazují, že s koníky už šijou všichni čerti a energie mají na rozdávání.

5.února: stále odpočinkové období, chřipky řádí, tak alespoň nové fotky z větrné a zamračené neděle 1.února v sekci GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

31.ledna:  fotky ze soboty 24.ledna v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE. Nejvíc se bavil Gordon, ten se schválně natáčel do objektivu a neustále po očku sledoval, jestli jeho zívání fotím.

24.ledna: spousta fotek z 10.ledna plných sluníčka, pospávajících koní, holek pokušitelek a Neonova útěku - v sekci GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

23.ledna: různé pohledy na to, jak vypadá a nevypadá týraný kůň. I zde by mohlo platit "Třikrát měř, jednou řež"... Ne vždycky musí neupravený kůň nutně strádat a mít se špatně. Je bezvadné, že jsou mezi námi tací, kterým není lhostejné, jak je se zvířaty zacházeno, patří jim velké díky. Ale někdy nevědomostí mohou naopak situaci zkomplikovat. Jeden pohled na toto téma v sekci ZAJÍMAVOSTI

14.ledna: trochu odlehčené téma - návštěva setřice Báry v Pá-Je 11.ledna a ta jako zapřísáhlý nepřítel koček dostala za vyučenou - kočky ani nenapadlo, aby se jí bály a utíkaly před ní, naopak její zběsilé lítání a kvílení považovaly za příjemné zpestření dne a pohrávaly si s ní doslova jako kočka s myší.... A tak Barča kapitulovala a zakopala válečnou sekeru. Několik fotek najdete v GALERIE - UDÁLOSTI

12.ledna: vyrazili jsme do Svatošských skal - omrknout koníky, protože o jednom z nich jsme zauvažovali jako o dalším možném přírůstku do našeho stádečka. V ohradě na nás čekali mazlíčci, po celou dobu se střídavě dožadovali pozornosti a nenechali nás odpočinout od pusinkování. Fotky v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

9.ledna:  jedna krásně slunečná (a poslední bez sněhové peřiny) sobota 3.ledna je zachycena v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

6.ledna:  Jak jsme prožili Nový rok? Úplně obyčejně, koně se na zmrzlé půdě odmítali pohnout a aktivitou hýřila jenom štěňátka Kim a Edie. Náramně je bavilo prohánět kočky. Více v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

4.ledna 2009:  nový rok sice začal, ale na skok se vrátíme do toho minulého. Fotografiemi v sekci  GALERIE - UDÁLOSTI  si připomeneme vydařenou akci - Rytířské slavnosti 21.6.2008

14.03.2012 14:02:06
hipopaja
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one