člen České hiporehabilitační společnosti

Rok 2011

18.prosince 2011: vzpomínka na Beníka zde: http://www.turfsport.eu/cz-sk/news/cesko/vzpominka-na-benedikta/  a ohlédnutí za Vánočním posezení 16.prosince v GALERIE – UDÁLOSTI

30.listopadu: události v říjnu a listopadu v Z NAŠEHO DENÍČKU a doplněné fotky našich přátel v albumu č.75: http://laurena.rajce.idnes.cz/Hipocentrum_Pa-Ja_fotky_od_nasich_pratel

25.listopadu: máme novou posilu pro canisterapii - malého Bernieho. První foto v NAŠE ZVÍŘÁTKA - PEJSCI A KOČIČKY.

24.listopadu: pozvánka na Vánoční posezení 15.prosince v AKCE - 2011 

18.listopadu: říjnové události v albu č.83 v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE 

21.října: záříjové události v Z NAŠEHO DENÍČKU a veřejný trénink v Kolové v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE

14.října: od půlky září máme novou psí posilu – černého pudlíka Maxe. Naše šikovná labradorka Leslie složila na výbornou zkoušky na canisterapii. Začátkem října odjela do nového domova na Kozodoji bělka Flora.

7.října: záříjová školička - album č.16 v GALERIE - ŠKOLIČKA

6.září: hobby závody v sobotu 3.září slovem i obrazem v GALERIE - UDÁLOSTI

2.září: srpen v obraze - album č.82 v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE a srpnová školička - album č.15 v GALERIE - ŠKOLIČKA

6.září: hobby závody v sobotu 3.září slovem i obrazem v GALERIE - UDÁLOSTI

2.září: srpen v obraze - album č.82 v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

15.srpna: připravujeme hobby sranda závody. Informace v AKCE - 2011

8.srpna: o velmi smutné události týkající se Oriho píšeme v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE

25.července: fotky ze závodů v rámci letního tábora zde: http://2mk.rajce.idnes.cz/Hipocentrum_Pa-Ja_letni_tabor_8.7.2011

8.července: letní tábor je v plném proudu. První fotky na: http://2mk.rajce.idnes.cz/Hipocentrum_Pa-Ja_letni_tabor_7.7.2011

27.června: události - dubnová akce u Globusu v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE, víkend s angličtinou pro školku v Otovicích a také seminář horsemashipu v GALERIE - UDÁLOSTI

20.června: důležité upozornění: hiporehabilitace ani školička nebude v termínu: 4.7.-24.7.2011.  Pro rodiče: fotografie vašich ratolestí najdete průběžně v GALERIE-ŠKOLIČKA. Informace o akcích pořádaných v letošním roce: AKCE - 2011

16.června: fotky z květnové školičky a hipoterapie v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA (album č.13) 

30.května: seminář horsemanshipu se Zuzkou Prokopovou v GALERIE - UDÁLOSTI

27.května: důležité upozornění: hiporehabilitace ani školička nebude v termínu: 4.7.-17.7.2011.

6.května: dubnové události v ... Z NAŠEHO DENÍČKU ... jsou doplněné spoustou fotek. Najdete je v sekci GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE (album č.76 a č.77), GALERIE - UDÁLOSTI (keltské slavnosti) a GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA (album č.12). 

19.dubna: vytvořili jsme nové fotoalbum se snímky vytvořenými našimi přáteli. Více v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE - album č.75.

15.dubna: v minizoo máme další přírůstky - zakrslá prasátka Kazimíra a Čestmíra. První foto v NAŠE ZVÍŘÁTKA - MINIZOO. Aktualizace v odkazu PRONÁJEM AREÁLU. V odkazu NABÍZÍME se můžete seznámit s provozním řádem HPC Pá-Ja.

13.dubna: Do našeho týmu odborníků přibyl 9.dubna další vyškolený terapeut. Více v …Z NAŠEHO DENÍČKU – INFO V OBRAZE…

7.dubna: s Orim je neustále legrace. Na chlapa docela rád a dobře tancuje. Uvidíte v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE (album 73). Další fotky z průběhu března jsou v albumu 74.

5.dubna: letošní březen byl plný sluníčka a také ve znamení návratu našich jezdců do školičky. Fotky z tréninků v GALERIE – ŠKOLIČKA (album 11).

11.března: jaro je v plném proudu, alespoň podle zvířecích miminek, která se nám neplánovaně rodí! Po štěňátku Lily se dnes mladičké kozičce Vikince narodil kozlík Rambo - bílý s černou hlavičkou a také králíčci. Ti jsou pro nás největší záhadou, protože jejich rodiče mají oddělené klece....

10.března: informace o chystaném letním táboře včetně přihlášky najdete v AKCE 2011. Přihlášky prosíme posílat mailem (viz KONTAKTY) nebo přímo v Hipocentru. 

4.března: únorové události v Z NAŠEHO DENÍČKU a kobylka Pája s velkým plyšovým psíkem v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE

26.února: horká novinka - naší střapaté Kájince se neplánovaně narodilo štěňátko, černá fenka Lily. Tatínek neznámý... první foto je v NAŠE ZVÍŘÁTKA - PEJSCI A KOČIČKY

7.února: zpráva dne: náš mýval PEPÍČEK se zase vrátil! Stručná ranní zpráva zněla: je hrozně hladový a šťastný. Pořád se mazlí. Tak vítej doma, ty tuláku jeden, máme všichni velkou radost.

31.ledna: poklidným lednem zamíchal náš mýval Pepíček, který se k naší lítosti vydal vstříc svobodě. Události z ledna v ...Z NAŠEHO DENÍČKU... a jsou doplněné fotografiemi v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

4.ledna 2011: přehled událostí během posledního měsíce loňského roku v Z NAŠEHO DENÍČKU a Ferdova návštěva v kosmetickém salónu v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

 

28.prosince 2010: do GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE přidáno album č.71 ze dne 19.12.

20.prosince : O Vánočním setkání našich přátel a žáčků školičky píšeme v GALERIE - UDÁLOSTI.

13.prosince: dnes odcválal v odpoledních hodinách na věčné pastviny 23letý Benedikt. Malou vzpomínku na koně s velkým srdcem najdete v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

7.prosince: v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE doplněny listopadové události. V albu č.70 najdete více fotek z terapie MVDr.Žežulkové.

3.prosince: co se u nás dělo během listopadu? Dočtete se v Z NAŠEHO DENÍČKU. Přidány další fotografie z 28.11. do GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE (album č.69).

30.listopadu: bláznivý měsíc, kdy se střídaly letní teploty se sněhovou nadílkou a mrazy, se chýlí ke svému konci. Fotky z mimořádně teploučké neděle 14.11. najdete v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁJE (album č.68).

26.listopadu: máme za sebou sněhovou premiéru, která koncem měsíce zastihla naše jezdce ve školičce. Fotky v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA.

21.listopadu: v odkazu NAŠE LÉČEBNÉ ÚSPĚCHY přinášíme první příběh a fotky ze soboty 20.listopadu v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

11.listopadu: o návštěvě chiropraktičky MVDr.Zuzany Žežulkové, která výrazně pomohla Faraonovi a Gordonovi s jejich potížemi s hybností páteře, píšeme v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

9.listopadu: máme dalšího koníka! Rodina Orctova si z Jáchymova přivezla 8letého fjorda Kevina.

8.listopadu: od pátku 5.11.2010 máme další výraznou posilu pro canisterapii - černého pudlíka Oriho. Zatím má klasický výstavní pudlí sestřih a tím mu fouká na zadek, brzy se snad z něj stane hunáč, aby tu naši horskou zimu v pohodě přečkal. Co takhle vyhlásit soutěž o nejoriginálnější kalhotky-zateplováky pro Oriho....?

4.listopadu: říjen ve fotografiích v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA a VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁJE a říjnové události v Z NAŠEHO DENÍČKU. Významnou věcí je také obsednutí paličatého Karlíka - v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE

3.listopadu: máme velkou radost, že do naší party adoptivních rodičů od listopadu patří také mateřská škola v Březové. Koho si vybrala za svého chráněnce? Dozvíte se v NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI - ADOPTIVNÍ RODIČE.

29.října: trochu srandy a odlehčeného tématu kolem fotografování v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

14.října: září v obrázkové podobě v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

7.října: fotky z tréninků během září v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA.

6.října: záříjové události jsou vypsané v Z NAŠEHO DENÍČKU.

22.září: zúčastnili jsme se se čtveřicí našich koníků benefiční akce v ostrovské nemocnici. Více v GALERII - UDÁLOSTI.

13.září: Sranda závody jsme si všichni náramně užili. Jak to v sobotu u nás probíhalo, se dočtete v GALERII - UDÁLOSTI.

2.září: srpnové události v Z NAŠEHO DENÍČKU a fotky v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁJE. Ani druhý prázdninový měsíc jsme nezaháleli a pilně trénovali ve školičce. Fotky v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA. Blíží se sranda závody 11. září, pozvánka a přihlášky v AKCE 2010.

6.srpna: průřez červencem v Z NAŠEHO DENÍČKU a fotky z přelomu července a srpna v: GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁJE. Našich aktivit v ostrovské nemocnici si všimli redaktoři Sedmičky, článek na:

http://www.sedmicka.cz/karlovy-vary/clanek?id=195132

27.července: bohatá nadílka fotek z indiánského odpoledne je konečně tady! Více na:

http://laurena.rajce.idnes.cz/Hipocentrum_Pa-Ja_indianske_odpoledne_15.7.2010/

16.července: týdenní letní tábor uběhl hrozně rychle. Jaký byl? Více v GALERIE - UDÁLOSTI.

15.července: smutnou událost najdete v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE

28.června: máme další zvířecí miminko - mývala Pepíčka. Uvidíte ho mezi fotkami z celého června v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

17.června: na několik málo dní k nám dorazily tropy a naše chytrá zvířátka vyhlásila stávku jakékoliv námaze. Jakou formou, tak to se dozvíte v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE. Pro canisterapii máme novou přítulnou terapeutku Leslie, více v NAŠE ZVÍŘÁTKA - PEJSCI A KOČIČKY.

10.června: jaro u nás... více na snímcích v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

3.června: události v průběhu měsíce května v Z NAŠEHO DENÍČKU a Den dětí v Chodově v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE. A také trochu novinek o Scooby v NAŠI SPONZOŘI - ADOPTIVNÍ RODIČE.

21.května: víme, jak velká může být koňská láska. Více v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

20.května: velká novinka! Od 18. května máme nového koníka, roční kobylku Páju. Více v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

17.května: indiánské ježdění bez sedla a uzdečky? U nás naprosto normální, jak dokazuje Pája s Magnumem... Fotky v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

6.května: novinky o terapii v Ostrově a pochoďáku koní po stanovické hlavní silnici  v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

5.května: přehled dubnovými událostmi v Z NAŠEHO DENÍČKU.

28.dubna: poslední dubnový víkend proběhl první kurzík na téma Horsemanship se Zuzkou Prokopovou. Více v GALERIE - UDÁLOSTI. 

23.dubna: školička se nám hezky rozšiřuje, máme radost z dalších nových zájemců. A ježdění se líbí nejenom dětem, také jejich maminky se rády svezou. Fotky z 15.4. v GALERIE - JEZDECKÁ ŠKOLIČKA. Fotky z tréninku 22.4. v GALERIE-VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

12.dubna: velice potěšitelnou zprávu pro všechny, kteří mají v oblibě pana Václava Vydru nejenom jako herce, ale také jako skvělého a zábavného koňaře, přinášíme v ZAJÍMAVOSTI.

5.dubna: navštívili nás novináři z deníku Mladá fronta dnes. Článek v PÍŠE SE O NÁS - ČASOPISY, DENÍKY (MF Dnes 3.4.2010).

1.dubna: je sice apríl..., ale nové fotky z 31.března a 1.dubna opravdu v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE skutečně jsou!

25.března: jaro je tu v plné síle, v areálu se pilně gruntuje, zvířátka vesele dovádějí a najde se i čas na mazlení.... Nové fotky z 24. a 25.března v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE. Informace o dvou plánovaných akcích v AKCE 2010. 

18.března: počasí se konečně umoudřilo, jarní sluníčko láká ven a tak jsme pro naše klienty připravili nové informace o JEZDECKÉ ŠKOLIČCE

6.března: vypadalo to, že jaro brzy přijde, ale když znovu napadla pořádná peřina, je nám jasné, že si na pěkné počasí budeme muset ještě pár dní počkat. Tak si hezky v teple na odkazu www.laurena.rajce.net prohlédněte nové fotky z 25.2. (to už jsme si mysleli, že ten den jezdíme ve sněhu naposled) a z 4.3. - to zase naše malé rajťačky řádily ve cvalu. Leden a únor zapsán v ...Z NAŠEHO DENÍČKU...

9.února: letošní zima je nekonečně dlouhá,bílá a bez sluníčka. Když se ale obloha vyjasní, je to paráda. Fotky z odpočinkové nedělní pohody 7.2. opět na adrese www.laurena.rajce.net   Jak se má Scooby? Novinky v NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI - ADOPTIVNÍ RODIČE.

29.ledna: jezdecká školička se opět rozjíždí a první tréninky letošního roku stejně tak jako lednové okamžiky všedního života jsou zachyceny na fotografiích na adrese www.laurena.rajce.net12.ledna: narodila se nám roztomilá dvojčátka - kůzlátka. Více v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE.

6.ledna: prosincové události ve zkratce v Z NAŠEHO DENÍČKU a doplněné fotografiemi na adrese www.laurena.rajce.net a informace pro rodiče a děti v JEZDECKÁ ŠKOLIČKA.

Rok 2010 nezačal šťastně. 2.ledna odcválala krátce před svými 20. narozeninami do koňského nebíčka naše Laurenka.

29.prosince 2009: atmosféra Vánoc na fotografiích v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

23.prosince: vánoční čas rozjímání a dobrých skutků je znát i u nás. Novinky o Beníkovi a Scooby v NAŠI SPONZOŘI - ADOPTIVNÍ RODIČE.

22.prosince: první zasněžený zimní víkend 19.12. v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

21.prosince: vánoční přáníčka přicházejí od našich kamarádů, přátel, příznivců i obchodních partnerů. Najdete v ZAJÍMAVOSTI.

13.prosince: Mikuláš a vánoční besídka v GALERIE – UDÁLOSTI

8.prosince: k adoptivním rodičům se přidala společnost Severočeské doly a koho si vybrala? Dozvíte se v sekci ADOPTIVNÍ RODIČE.

7.prosince: zúčastnili jsme se s Lucinkou a Stripem Mikulášské akce v Globusu. Více v GALERIE - UDÁLOSTI.

2.prosince: listopadové události slovem v Z NAŠEHO DENÍČKU a v obraze GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

23.listopadu: i když je státní svátek, pro nás to volno neznamená. Sváteční úterý 17.11. v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

13.11.: v sekci Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE se dozvíte o nečekané podvečerní návštěvě z pátku 6.listopadu.

9.11.: Adoptivním rodičům jsme připravili vlastní odkaz na našich stránkách. Jak takové sponzorství vypadá reálně, se můžete podívat na Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE. Další kurzík se Šárkou Němečkovou proběhl 8. listopadu, více v GALERIE – UDÁLOSTI

2.11.: doplnění kroniky událostí během září a října v Z NAŠEHO DENÍČKU.

29.10.: máme nového člena klubu "Adoptivních rodičů" - norika Lukáše si pod svá křídla vzal Hypermarket Globus Jenišov. Fotky ze sváteční středy 28.října v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

26.10.: Šárka se k nám vrátila po týdnu a na veřejný seminář tentokrát přivezla svého krásného araba Gabora. Více v GALERIE - UDÁLOSTI.

19.10.: máme za sebou další příjemný kurzík o přístupu člověka ke koni se Šárkou Němečkovou. Více v GALERIE - UDÁLOSTI.

15.října: že žárlí jenom lidé? Kdepak, příběh Báry a Laureny v Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE

14.října: první měsíc učeníčka v naší jezdecké školičce ve fotografiích z průběhu září v JEZDECKÁ ŠKOLIČKA - Hipocentrum Pá-Ja.

5.října: ... a 12. kůň je tu! Více o Stripovi na jiném místě tohoto odkazu a v O NÁS - NAŠE ZVÍŘÁTKA.

2.října: září u nás na fotografiích v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

18.září: události v červenci, srpnu a na začátku září v ... Z NAŠEHO DENÍČKU ..., článek v lázeňském časopise Imperial Life v PÍŠE SE O NÁS a odkazy na fotky ze srpna v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

11.září: dlužíme plno novinek, které se během srpna u nás udály, rozjíždíme jezdeckou školičku, zúčastnili jsme se oslav 15.let provozu ostrovské nemocnice, pilně fotíme naše zvířátka, ale čas nám zatím nedovoluje dát vše na webík. Prozatím si prohlédněte spoustu fotek z prázdnin na adrese: www.laurena.rajce.net

21.srpna: máme 11. koně! Více na jiném místě tohoto odkazu, v sekci NAŠE ZVÍŘÁTKA, GALERIE - KONĚ a také informace o jezdeckém výcviku v Hipocentru v JEZDECKÁ ŠKOLIČKA.

4.srpna: za Laurenkou přijela další milá návštěva. Kdo? Více v ... Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE ...

31.července: hipoterapie v praxi aneb naše hlavní činnost zachycená objektivem v GALERIE-VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

23.července: ohlédnutí za letním táborem v GALERIE - AKCE a návštěva dostihů v ... Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE ...

20.července: kdo se přijel podívat za Laurenou? Více v ... Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE ...

17.července: začátek července obrazem, více v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

16.července: jak proběhly naše první letošní závody na Moravě? Jaký byl nultý ročník Nutrihorsemanship Cupu? Dozvíte se v GALERIE - UDÁLOSTI.

13.července: ohlédnutí za událostmi v červnu najdete v …Z NAŠEHO DENÍČKU a GALERIE – VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

2.července: jaký byl Den koní s hvězdou dne Václavem Vydrou? Dozvíte se v GALERIE - UDÁLOSTI.

26.června: před velkou akcí přinášíme poslední snímky poklidu a zvířecí zábavy z 23. a 25.6. v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

23.června: kdo je zvědavý, co se bude dít na sobotní akci, něco málo se dozví z fotek z generální zkoušky 21.6., které jsou v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

22.června: velká událost - máme 10.koně! Více na jiném místě tohoto odkazu.

19.června: zdánlivě klidný všední čtvrtek se změnil v one-man-show v podání Bleska. Více v ... Z NAŠEHO DENÍČKU ... - INFO V OBRAZE.

18.června: postřehy a fotografie z druhého letošního semináře o horsemanshipu najdete v GALERIE - UDÁLOSTI. Události, které jsme zaznamenali do konce měsíce května jsou v ... Z NAŠEHO DENÍČKU.

12.června: důležité upozornění pro všechny, kdo se chystají v sobotu 27.6. na Den koní - progam v Hipocentru se posouvá na dřívejší čas, začínáme ve 13.hodin! Pozvánka, kterou pro nás připravila Klárka, je v AKCE 2009.

8.června: přípravy na akci roku jsou v plném proudu. DEN KONÍ je plánovaný na 27.6. a nebudou chybět taková lákadla, jako např. Václav Vydra se svými koňmi, rytíři ze skupiny Traken a mnoho dalších zajímavých účinkujících. Více v AKCE 2009.

2.června: zpracováváme výsledky, fotky a hlavně dojmy ze závodů v Předklášteří u Brna. Prozatím spousta nových snímků z posledního květnového víkendu v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

22.května: pohádkový život našich koníků - nekonečné brouzdání šťavnatou travičkou v jejich velkém výběhu, o který se dělí i se sousedkami srnkami - najdete v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

21.května: i první půlka května u nás byla bohatá na události. Máme další dvě zvířátka, která nejdou přehlédnout - ovčačku Báru a "voňavého" kozla Vojtu Buráka, který si myslí, že je kůň. Více info v ... Z NAŠEHO DENÍČKU ... a v GALERIE - DALŠÍ ZVÍŘÁTKA (MINIZOO a PEJSCI). Fotky z prvního společného pasení koní s Vojtou v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

5.května: co se u nás dělo během dubna - najdete v ... Z NAŠEHO DENÍČKU ...

30.dubna: mezi fotkami ze soboty 25.4. v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE, které si objednaly speciálně holky, najdete také některé nové obyvatele Hipocentra - křečka syrského nebo bílé morčátko Růženku. 

27.dubna: do GALERIE - UDÁLOSTI přidány fotky z druhého dne semináře se Zuzkou

24.dubna: než zpracuji fotky z 2.dne semináře se Zuzkou, přidávám další snímky posbírané v průběhu krásného teplého dubna v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

23.dubna: povídání a fotky z prvního dne semináře najdete v GALERIE - UDÁLOSTI

22.dubna: reportáž a fotky ze semináře, ze kterého si Zuzka s sebou do stáje odvezla i jednu naši černou kočičku (aby měla tři - pro štěstí), je stále v přípravě. Prozatím přidáno pár ilustračních fotek: sekce O NÁS - MY LIDÉ, GALERIE - PEJSCI A KOČIČKYDALŠÍ ZVÍŘÁTKA. Vzhledem k tomu, že nové fotky jsou řazené až na konci jednotlivých galerií, klikněte na "zobrazit celé"...

20.dubna: první letošní kurz horsemanshipu se Zuzkou Prokopovou máme úspěšně za sebou. Dva dny v plném nasazení udělaly své a nejvíc to bylo vidět na Bleskovi. Ten se projevil jako velmi ochotný a šikovný žáček. Lenka s Jirkou na něho můžou být pyšní... Zpráva a fotky z akce jsou v přípravě.

10.dubna: pokračuje seznamování s Bleskem a při každé z jeho aktivit je nám jasné, že si s ním užijeme ještě hodně srandy. Drzoun, který nezlobí proto, že chce uškodit, ale proto, že ho to prostě baví! Další fotky z krocení divokého mustanga v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

9.dubna: krásné počasí svádí k focení a aktivitám. Snímky z 8.dubna v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE.

8.dubna: aby jste si mohli udělat obrázek o tom, jakého  veselého chlapíka máme, přidáváme v sekci GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE fotky z prvního dne, kdy mezi nás drobeček Blesk dorazil.

7.dubna: horká aktualita - najdete na jiném místě tohoto odkazu. Heslo Blesk...

1.dubna: fotky z víkendu plné práce, úklidu, návštěv a srandy v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE. Vzhledem k datumu upozorňujeme, že to není Apríl..

31.března: v sekci ... Z NAŠEHO DENÍČKU... se dozvíte o dalších novinkách, které jsme během března zaznamenali. A pomalu se začíná plnit rubrika AKCE 2009.

27.března: události, které během každého měsíce roku proběhly s větším či menším povšimnutím, budeme pravidelně popisovat v nové rubrice ... Z NAŠEHO DENÍČKU ...

K již zarchivovaným informacím od počátku roku 2009 jsme přidaly ZAJÍMAVÉ MOMENTY Z NEDĚLE 22.března včetně fotografické dokumentace v INFO V OBRAZE.

23.března: na jiném místě tohoto odkazu představujeme adoptivního rodiče  Beníka a věříme, že vám brzy nabídneme také příběh o vzájemném vztahu našeho vitálního "dědečka" a paní Petry Švejdové-Třískové.

8.února:  pár fotek ze zablácené, ale tu a tam prosluněné neděle v sekci GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE, které dokazují, že s koníky už šijou všichni čerti a energie mají na rozdávání.

5.února: stále odpočinkové období, chřipky řádí, tak alespoň nové fotky z větrné a zamračené neděle 1.února v sekci GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

31.ledna:  fotky ze soboty 24.ledna v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE. Nejvíc se bavil Gordon, ten se schválně natáčel do objektivu a neustále po očku sledoval, jestli jeho zívání fotím.

24.ledna: spousta fotek z 10.ledna plných sluníčka, pospávajících koní, holek pokušitelek a Neonova útěku - v sekci GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

23.ledna: různé pohledy na to, jak vypadá a nevypadá týraný kůň. I zde by mohlo platit "Třikrát měř, jednou řež"... Ne vždycky musí neupravený kůň nutně strádat a mít se špatně. Je bezvadné, že jsou mezi námi tací, kterým není lhostejné, jak je se zvířaty zacházeno, patří jim velké díky. Ale někdy nevědomostí mohou naopak situaci zkomplikovat. Jeden pohled na toto téma v sekci ZAJÍMAVOSTI

14.ledna: trochu odlehčené téma - návštěva setřice Báry v Pá-Je 11.ledna a ta jako zapřísáhlý nepřítel koček dostala za vyučenou - kočky ani nenapadlo, aby se jí bály a utíkaly před ní, naopak její zběsilé lítání a kvílení považovaly za příjemné zpestření dne a pohrávaly si s ní doslova jako kočka s myší.... A tak Barča kapitulovala a zakopala válečnou sekeru. Několik fotek najdete v GALERIE - UDÁLOSTI

12.ledna: vyrazili jsme do Svatošských skal - omrknout koníky, protože o jednom z nich jsme zauvažovali jako o dalším možném přírůstku do našeho stádečka. V ohradě na nás čekali mazlíčci, po celou dobu se střídavě dožadovali pozornosti a nenechali nás odpočinout od pusinkování. Fotky v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

9.ledna:  jedna krásně slunečná (a poslední bez sněhové peřiny) sobota 3.ledna je zachycena v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

6.ledna:  Jak jsme prožili Nový rok? Úplně obyčejně, koně se na zmrzlé půdě odmítali pohnout a aktivitou hýřila jenom štěňátka Kim a Edie. Náramně je bavilo prohánět kočky. Více v GALERIE - VŠEDNÍ ŽIVOT V PÁ-JE

4.ledna 2009:  nový rok sice začal, ale na skok se vrátíme do toho minulého. Fotografiemi v sekci  GALERIE - UDÁLOSTI  si připomeneme vydařenou akci - Rytířské slavnosti 21.6.2008

Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one