člen České hiporehabilitační společnosti
Loyd - reality, s.r.o. K.Vary - obrázek

Loyd - reality, s.r.o. K.Vary - obrázek

Blesk, jeden z našich nejosvědčenějších a nejspolehlivějších dříčů, získal v říjnu 2012 adoptivní rodiče v karlovarské společnosti Loyd - reality, s.r.o.
Nemocnice Ostrov - obrázek

Nemocnice Ostrov - obrázek

11.září 2010 se v našem areálu v rámci Hobby závodů odehrál slavnostní křest mladé kobylky plemene norický kůň. Tehdy roční ryzka Pája 2 Ostřetínská, která se připravuje na svoje budoucí povolání, tedy hipoterapii, se stala chráněnkyní ostrovské nemocnice. Slavnostního aktu se ujal zástupce ředitele Radek Motyčka a do dalších let popřál hodně úspěchů nejenom Páje, ale rovněž celému týmu Hipocentra, které od roku 2010 s Nemocnicí Ostrov v oblasti hipoterapie a canisterapie spolupracuje. Fotografie křtu najdete na: http://laurena.rajce.idnes.cz/Hipocentrum_Pa-Ja_11.9.2010_Sranda_zavody_vsehochut/

Mateřská škola v Březové - obrázek

Mateřská škola v Březové - obrázek

Na začátku nezvykle teplého listopadu 2010 rozšířila řady adoptivních rodičů také ZŠ a mateřská škola v Březové. Jejím chráněncem se stal náš strakatý rošťák s dobrou dušičkou Neonek.

Webové stránky školy: http://www.msbrezova.estranky.cz/

Adoptivními rodiči fenky Scooby se stali 22.12.2009 manželé Foglarovi ze Staré Role, kteří si 1,5 roku starou plachou a bázlivou nalezenkyni (jako štěňátko spolu s Vendelínem ji zachránila Hanka, když oba spali na silnici) na zkoušku vzali do opatrování, aby jí dopřáli ten nejpříjemnější psí život (jak oni to se zvířátky umějí).

Scooby si rychle zvyká na nový domov a hodné páníčky. S paničkou chodí na dlouhé procházky do okolí (volně bez vodítka, protože od paničky a jejích dobrůtek v kapse se nehne na krok), S páníčkem kouká na televizi, i když se jí zatím bojí, stejně tak jako dalšího velkého nepřítele, kterým je trouba (vidí se ve skle a štěká na sebe). Vycítila, že ji páníčkové snesou modré z nebe a tak toho náležitě využívá. Už to tak vypadá, že doma je šéfem Scooby.....  Stává se z ní princezna a fajnovka - kdeže jsou ty časy, kdy se brodila v mokru v areálu Hipocentra. Dnes raději obejde obloukem mokré listí, aby si nenamočila pacičku a o loužích nemluvě! Prozradila na sebe dosud skrytou vášeň - miluje pivo a nemusí být ani točené! Často se navštěvuje se svými rodinnými kamarádkami Barčou a Ťapkou, takže si dostatečně vyhrají.

první den v novém domově

první den v novém domově

pivařka

pivařka

s Bárou a Ťapkou

s Bárou a Ťapkou

Severočeské doly Chomutov - obrázek

Severočeské doly Chomutov - obrázek

Jeden z našich dlouhodobých sponzorů - Severočeské doly Chomutov - své aktivity v prosinci rozšířil a pod svá ochranná křídla si vzal naši ovčačku Barboru. Proč? Svatá Barbora je totiž patronkou všech horníků!
Hypermarket Globus Jenišov - obrázek

Hypermarket Globus Jenišov - obrázek

adoptivní rodič norika Lukáše

Od podzimu 2009 jsme získali dalšího sympatizanta - jenišovský Hypermarket Globus se rozhodl sponzorovat nejenom Lukáška, ale samozřejmě také další zvířátka, která si tak na dobrůtkách náramně pochutnávají.

Více v sekci ... Z NAŠEHO DENÍČKU - INFO V OBRAZE ...

Petra Švejdová -Třísková  - obrázek

Petra Švejdová -Třísková - obrázek

adoptivní rodič plnokrevného Benedikta

Je nám ctí představit jako adoptivního rodiče paní Petru Švejdovou-Třískovou, která si vzala pod svá ochranná křídla Benedikta. Její podpory si vážíme také proto, že nepomáhá koníkovi, na kterém jezdí nebo má z jeho přítomnosti jiný užitek, ale přilepšuje důchodci, který si u nás užívá zaslouženého odpočinku a kterou, řečeno trochu nadneseně, těší fakt, že se má Beník tak nějak obyčejně koňsky dobře. Kromě vitamínů tedy dostal díky paní Švejdové-Třískové novou fešáckou deku, v níž se rád promenáduje zejména před kobylkami…. A asi má jeho nový obleček úspěch, protože stále častěji pozorujeme Beníka, jak se s radostí proběhne po výběhu a také s potěšením pokouší další koníky ke vzájemnému oždibování. Takový pohled se nedá ničím nahradit a my všichni společně s Benem paní Petře ještě jednou moc děkujeme.

Na Vánoce 2009 Petra poslala milé přáníčko pro všechny v Hipocentru a speciálně Beníkovi vitamínky. Za všechna zvířátka děkujeme!

Producentské centrum Profil  - obrázek

Producentské centrum Profil - obrázek

adoptivní rodič mývalky Pepiny
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma
Editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one